Állásajánlatok

nyíl

A Rampart Cégcsoport bővülő csapatába új munkaerőt keres Sofőr-szállító pozíció betöltésére. A telephelyünk, ahonnan a szállítások indulnak Puskás Arénában található Központi Raktárunk. (XIV. kerület)

Heti 5 nap munkavégzés várható, változó munkarendben, előzetes beosztás szerint.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendezvényekre- és rendezvényekről eszközök, ételek szállítása, bútorok összeszerelése
  • (Teher) gépjárművek fel- és lepakolása, rakomány biztonságos kezelése
  • Hatékony együttműködés a többi munkaterülettel – konyha, raktár, bankett
  • Általános szállítási/fuvarozási feladatok
  • Rakodási feladatok
  • Szállítólevelek kezelése, áru, eszköz leszámolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum C. kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációs készség
  • Pozitív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség és rugalmas, önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély
  • Hátfal kezelői vizsga

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Mindig pontosan érkező, havi fizetés
  • Fiatalos, jó hangulatú, összeszokott csapat
  • Segítőkész vezetés, fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú munkanapok kiváló csapatban

  • A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk a hr@rampartgastro.hu e-mail címre.

A Rampart Cégcsoport bővülő csapatába új munkaerőt keres Cukrász pozíció betöltésére. A munkavégzés helye a Puskás Arénában található központi konyhánk. (Későbbiekben az MVM Dome-ban található üzemi konyhánk).
(cím: 1146 Budapest, Dózsa György út 1., később 1098. Budapest, Üllői út 131.)
Heti 5 nap munkavégzés várható, napi minimum 8 órában, változó munkarendben, esetenként hétvégén is, beosztás szerint.

•    A vezető cukrász utasításai alapján napi munkavégzés
•    Cukrászati termékek elkészítése, nagy tételben is
•    Francia stílusú desszertek elkészítése
•    Rendezvények összekészítése
•    A cégcsoporthoz tartozó egységek desszert kínálatának elkészítése
•    HACCP előírások betartása

•    Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
•    Cukrász képesítés
•    Konyhai gépek, és berendezések ismerete
•    Problémamegoldó készség
•    Precizitás, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság, igényesség

•    Versenyképes fizetés
•    Mindig pontosan érkező havi fizetés
•    Előre látható, tervezhető beosztás
•    Fizetett szabadság
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Stabil, piacvezető vállalat
•    8 órás bejelentett munkaviszony
•    Segítőkész vezetés, fejlődési lehetőség
•    Ingyenes személyzeti étkezés (napi meleg étkezés)
•    Munkába járás támogatása vidékről érkező munkavállalóknak
•    Munkaidőn kívüli étkezési kedvezmény
•    Ingyenes parkolási lehetőség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk a következő e-mail címre:

hr@rampartgastro.hu